Samoobrona - kurs wojskowy

Samoobrona i Pierwsza Pomoc Wojskowa – 219 zł

Razem z Funkcjonariuszem Jednostek Specjalnych przygotowałem dla Ciebie aż 9 konkretnych lekcji.

To wiedza, której nie nauczysz się na wojskowym szkoleniu podstawowym. Tego uczą jedynie na specjalnych zamkniętych szkoleniach.

Oprócz samoobrony i walki wręcz dowiesz się również jak udzielić pomocy na polu walki.

Co dokładnie znajdziesz w tym szkoleniu?

✅ Lekcja 1 – Obrona przed chwytem jedną ręką

Nauczysz się skutecznych technik reagowania, gdy napastnik Cię chwyci. Nauczysz się najprostszszej dźwigni na nadgarstek i kciuk, która pozwoli Ci przejąć kontrolę nad sytuacją. Dowiesz się też, jak Twój organizm reaguje na stres i jak wykorzystać tę wiedzę.

✅ Lekcja 2 – Obrona przed chwytem oburącz i duszeniem

W tej lekcji poznasz tajniki obrony przed napastnikiem trzymającym Cię oburącz lub napastnikiem duszącym. Dzięki naszym technikom, nawet w trudnej sytuacji, zyskasz przewagę. Poznasz również punkty witalne, które warto atakować i otrzymasz narzędzia do odparcia ataku.

✅ Lekcja 3 – Obezwładnianie agresywnego przeciwnika

Opanujesz proste, ale efektywne dźwignie na nadgarstek i łokieć, które pozwolą Ci skutecznie obezwładnić agresywnego napastnika. Dowiesz się, dlaczego uderzenia w określone miejsca są tak skuteczne, a my wyjaśnimy, dlaczego nie zawsze warto polegać na pięściach.

✅ Lekcja 4 – Techniki interwencji żandarmerii wojskowej

Przeniesiesz się do świata profesjonalistów. Poznasz techniki wykorzystywane przez żandarmerię wojskową podczas interwencji. To skuteczne i bezpieczne metody, które nie narażają zdrowia napastnika.

✅ Lekcja 5 – Umiejętność posługiwania się nożem

Tajemnice posługiwania się nożem zostaną przed Tobą odkryte. Nauczysz się obrony przed nożem oraz poznasz mity związane właśnie z walką nożem. Twoja pewność siebie wzrośnie.

✅ Lekcja 6 – Walka z karabinkiem wojskowym

Nawet w sytuacji, gdy ktoś chce Cię pozbawić broni, będziesz gotów. Dowiesz się, jak zachować się w takiej sytuacji i jak skutecznie poradzić sobie z przeciwnikiem. Poznasz także techniki uderzeń kolbą i magazynkiem.

✅ Lekcja 7 – Pierwsza Pomoc na polu walki

Będziesz w stanie założyć opatrunek zaciskowy oraz sprawdzić, czy jest on prawidłowo założony. Nauczysz się pierwszej pomocy na polu walki.

✅ Lekcja 8 – Wojskowa apteczka – IPMED

Dowiesz się, co musisz mięc w wojskowej apteczce i czy jesteś w stanie to zdobyć na rynku cywilnym. Pokażę Ci również, jak skutecznie zatamować krwawienie w warunkach pola walki.

✅ Lekcja 9 – Ewakuacja rannego z pola walki

Nawet w trudnych sytuacjach nie będziesz bezradny. Poznasz najnowsze metody ewakuacji rannego z pola walki. Zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci pomóc, gdy ktoś potrzebuje wsparcia.

samoobrona i walka wręcz zdjęcie
Scroll to Top