TARGET - Strzelanie Dla Każdego

karabinek ar, logo szkolenie strzeleckie

SZANOWNI GOŚCIE

Pierwsza wizyta na strzelnicy wymaga odpowiedniego wprowadzenia w świat broni. Bezpieczeństwo, podstawy posługiwania się bronią oraz zasady sztuki celnego strzelania. To aspekty które, wam przekażę w trakcie nauki.

Strzelanie dla cywili to zastrzyk wielu pozytywnych emocji połączony z nabyciem nowej umiejętności jaką jest posługiwanie się bronią.

Szkolenia strzeleckie odbywają się pod okiem doświadczonego instruktora oraz byłego żołnierza – mjr rez. Grzegorza Cybulskiego

Strzelnica na której prowadzimy szkolenia strzeleckie znajduje się w Ostrowicach (78-506 Ostrowice, zachodniopomorskie)

Strzelnica w Ostrowicach znajduje się przy drodze nr 173 za boiskiem Orlik i trawiastym w Ostrowicach. Wyposażona jest w oś 100m i 6 stanowisk oraz oś 50 m na 4 stanowiska. Do tego są tam pawilony i wiata. Znajduje się tam również stanowisko rzutek.

Treningi strzeleckie dla cywili organizujemy zarówno dla osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Do dyspozycji strzelających jest między innymi taka broń, jak:

  • pistolet P-83,
  • karabinek AR-15,
  • karabinek AK-47,
  • strzelba winchester.

Jak Się Ubrać Na Strzelnicę?

Ubiór na strzelnicę to choć często pomijany, kluczowy element przygotowania do strzelania. W szczególności dotyczy to pierwszych wizyt na strzelnicy, podczas których odbywa się przeszkolenie i omówienie zasad strzelania. Strzelanie zazwyczaj jest wtedy powolne i statyczne. Dlatego warto zadbać o odpowiedni ubiór.

Co Założyć Na Strzelnicę Latem?

Mimo wysokiej temperatury na zewnątrz, na strzelnicę nie powinno zakładać się odkrytych butów i krótkiej odzieży. Świetnie sprawdzi się dłuższa bluzka z przepuszczającego materiału oraz sportowe buty. Uchroni to nas przed gorącymi łuskami, które mogą nas poparzyć.

Co Założyć Na Strzelnicę Zimą?

Zazwyczaj temperatury na strzelnicach nie są wysokie. Warto ubrać się na tzw. cebulkę. Wiele warstw ubrań zapewni nam ciepło i odpowiedni komfort do wykonywania strzałów. Ubrania powinny przylegać do ciała, więc świetnie sprawdzi się strój sportowy. Jeśli strzelnica nie jest ogrzewana, warto zabrać również ciepłe rękawiczki i długie skarpetki, które okażą się zbawienne podczas dłuższego pobytu na strzelnicy.

CENNIK

 

 

Rodzaj amunicji

Cena za 1 sztukę

5,6 mm/.22 LR

2 zł.

9×19 mm

3 zł.

7,62×25 mm

5 zł.

7,62×39 mm

5 zł.

5,56×45 mm/.223

5 zł.

12/70

5zł.

30-06

12 zł.

Tarcza

3 zł.

Instruktor

50 zł

 

 

Scroll to Top