Szkolenie wojskowo-survivalowe dla każdego

48 godzin szkolenia wojskowego i survivalowego z elementami walki wręcz.

W czasie szkolenia przewidujemy realizować takie zagadnienia jak:

1. Strzelanie z broni palnej na strzelnicy. To zagadnienie odbywa się pod okiem doświadczonego instruktora. Będziesz mógł strzelać z wojskowej broni krótkiej, karabinka wojskowego oraz strzelby typu pompka. Do każdej broni masz 10 sztuk amunicji do wykorzystania. Jeżeli chcesz strzelać więcej, na miejscu jest możliwość dokupienia amunicji.

2. Jest to przygoda survivalowa, więc oprócz strzelania przewidujemy marsz. Nauczysz się posługiwać mapą, wskazywać kierunek północny, mierzyć odległość, posługiwać się kompasem itd.

3. W trakcie marszu realizujemy przerwy taktyczne. Omawiamy taktykę wojskową. Ubezpieczenia i zabezpieczenie bojowe. Będziesz mógł poznać tajniki wojskowego rzemiosła.

4. W nocy organizujemy obozowisko. Spanie pod gołym niebem i przygotowanie jedzenia może być niesamowitą przygodą. Będziesz mógł sprawdzić, jak smakują wojskowe racje żywnościowe.

5. Jednym z punktów jest również nauka samoobrony i walki w bliskim kontakcie. Nauczysz się jak reagować, gdy spotkasz napastnika. Zapewniamy zabezpieczenie materiałowe w postaci profesjonalnych tarcz, więc będziesz mógł się wyżyć i sprawdzić siłę swojego uderzenia.

Terminy, cena i inne informacje:

1. Maksymalna liczba uczestników: 30

2. Termin: 14-16 lipiec lub 4-6 sierpień

3. Cena: 747 zł/ osobę

4. Co musicie ze sobą wziąć? Śpiwór, karimata, plecak, tarp (płachta biwakowa) lub namiot. Dodatkowo warto zabrać takie wyposażenie survivalowe jak: nóż lub multitool, kompas/busola, latarka, podręczna apteczka, metalowy kubek. Pamiętaj również o wygodnych butach i ubraniu (spodnie bojówki, ciepła bluza).

5. Miejsce: Ostrowice

Rezerwacja terminów i miejsc poprzez zgłoszenie na adres mailowy: szkolenie@porucznikpiotrpowalka.pl oraz wpłatę zaliczki 350 zł (nr konta podam w odpowiedzi na maila). Decyduje kolejność zgłoszeń

Scroll to Top