Szkolenie wojskowo-survivalowe dla Taty z Synem/Córką

Proponujemy przygodę survivalową w ramach integracji rodzinnej ojca z dzieckiem.

48 godzin wspólnej zabawy wzmocni więzy rodzinne taty z synem lub córką.

Intensywność szkolenia będzie dostosowana do możliwości uczestników.

W czasie szkolenia przewidujemy realizować takie zagadnienia jak:

1. Strzelanie z broni palnej na strzelnicy. To zagadnienie odbywa się pod okiem doświadczonego instruktora. Będziecie mogli strzelać z wojskowej broni krótkiej, karabinka wojskowego oraz strzelby typu pompka. Do każdej broni macie 10 sztuk amunicji do wykorzystania. Jeżeli chcecie strzelać więcej, na miejscu jest możliwość dokupienia amunicji.

2. Jest to przygoda survivalowa, więc oprócz strzelania przewidujemy marsz. Nauczycie się posługiwać mapą, wskazywać kierunek północny, mierzyć odległość, posługiwać się kompasem itd.

3. W trakcie marszu realizujemy przerwy taktyczne. Omawiamy taktykę wojskową. Ubezpieczenia i zabezpieczenie bojowe. Będziecie mogli poznać tajniki wojskowego rzemiosła.

4. W nocy organizujemy obozowisko. Spanie pod gołym niebem i przygotowanie jedzenia może być niesamowitą przygodą. Będziecie mogli sprawdzić, jak smakują wojskowe racje żywnościowe.

5. Jednym z punktów jest również nauka samoobrony i walki w bliskim kontakcie. Nauczycie się jak reagować, gdy spotkasz napastnika. Zapewniamy zabezpieczenie materiałowe w postaci profesjonalnych tarcz, więc będziecie mogli się wyżyć i sprawdzić siłę swojego uderzenia.

Terminy, cena i inne informacje:

1. Maksymalna liczba uczestników: 30. Wiek Dziecka: od 10 lat.

2. Termin: 28-30 lipiec lub 18-30 sierpień

3. Cena: 747 zł/ osobę

4. Co musicie ze sobą wziąć? Śpiwór, karimata, plecak, tarp (płachta biwakowa) lub namiot. Dodatkowo warto zabrać takie wyposażenie survivalowe jak: nóż lub multitool, kompas/busola, latarka, podręczna apteczka, metalowy kubek. Pamiętaj również o wygodnych butach i ubraniu (spodnie bojówki, ciepła bluza).

5. Miejsce: Ostrowice

Rezerwacja terminów i miejsc poprzez zgłoszenie na adres mailowy: szkolenie@porucznikpiotrpowalka.pl oraz wpłatę zaliczki 350 zł (nr konta podam w odpowiedzi na maila). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Scroll to Top