Szkolenie wojskowe dla cywili to połączenie wszystkich dziedzin, które związane są ze szkoleniem żołnierzy w wojsku polskim.

Na takim szkoleniu nauczysz się strzelać z broni palnej, poznasz podstawy walki w bliskim kontakcie, zasady taktyki wojskowej oraz sztukę przetrwania i bytowania w terenie.

Zapraszamy na wojskowe szkolenie dla każdego.

Szkolenie Wojskowe Dla Cywili - czego uczymy?

Szkolenie wojskowe dla cywili to między innymi taktyka wojskowa. Poruszanie się w terenie i na polu walki. Ponadto działanie w dzień, w nocy i w rejonie wyjściowym.

Wiemy, że na takim kursie militarnym nie może zabraknąć strzelania z broni palnej. W wojsku nie masz zbyt dużego wyboru broni. Będziesz strzelał jedynie z karabinka. Na naszym podstawowym szkoleniu wojskowym dla cywili będziesz strzelał z pistoletu wojskowego, karabinka AK-47, karabinka AR-15 oraz strzelby gładkolufowej typu pompka. Stale zwiększamy arsenał broni, więc wybór jest naprawdę duży.

Na szkoleniach wojskowych dla cywili uczymy tego, co żołnierze uczą się w jednostkach wojskowych. Tylko jest jedna różnica. My robimy to w przystępny, zrozumiały sposób. Bez zbędnych krzyków i docinków.

Jeżeli czegoś nie zrozumiesz, to powtórzymy. W wojsku jakbyś czegoś nie zrozumiał to pewnie skończyłoby to się czołganiem lub bieganiem;).

Szkolenie wojskowe dla cywili obejmuje również tematykę obrony przed bronią masowego rażenia, prowadzenie działań rozpoznawczych, udzielanie pierwszej pomocy na polu walki, kurs survivalowy, terenoznawstwo oraz walkę w bliskim kontakcie.

Szkolenie wojskowe dla cywili
Scroll to Top